CİLT BAKIMLARI

Tüm cilt bakımlarımız (express nem bakımı dışında),  Alman markası Biodroga ürünleriyle derin temizleme, buhar-siyah nokta temizliği, maske ve nemlendirme içerir. 

EXPRESS NEM BAKIMI
 Derinlemesine temizleme ve nemlendirme. Anında tazelenme için. 
45 dak 205 TL

NEM BAKIMI
 Tüm ciltlere uygulanabilen, derinlenmesine nemlendiren, cildin lipid ve nem seviyesini normal seviyeye taşıyan, canlı ipeksi bir görünüm kazandıran bakım.
75 dak. 285 TL.

IŞILTI VEREN OKSİJEN BAKIM
Kuru, soluk, cansız ve yorgun ciltleri canlandıran,  oksijen alışverişini arttıran, vitamin destekli infüzyon etkisi ile cildin yenileyen bakım.
75 dak. 285 TL.

ARINDIRICI ve DENGELEYİCİ BAKIM Yağlı, problemli ve karma ciltlerde, yağ dengesini sağlayarak cilt dokusunu arındıran bakım. 
75 dak. 285 TL.

ANTI-AGE CELL BAKIM Hücre canlandırıcı, ince çizgileri ve kırışıklıkları açan anti-aging bakım. 40 yaş + tavsiye edilir.
75 dak. 310 TL.

MİNERALLEŞTİRİCİ VE SIKILAŞTIRICI DELUX BAKIM Dondurulmuş ve kurutulmuş Laminaria yosununun, cilt üzerinde sıkılaştırıcı özelliği yanısıra mineralleştiren ve hücre yenileyen özel bakım. 45 yaş + tavsiye edilir.
90 dak. 355 TL.

AYDINLATICI LEKE KÜR BAKIMI (6 seans) Güneş lekeleri, pigmentasyon düzensizliklerini tedavi eden, meyve asitlerinin uygulandığı bakım. Bakıma başlamadan 1 gün önce nem bakımı uygulanır. Sonraki günden itibaren 10 günlük aralıklarla kür seansları yapılır.
2050 TL/6 seans