SPA MANİKÜR SERVİSLERİTEMEL MANİKÜR Tırnak şekillendirme, el banyosu, tırnaketi alımı (ittirmeli/pensle), basecoat* (ojealtı), oje*,  hızlı kurutucu topcoat* (ojeüstü), nemlendirme
40 dak./87 TL
 SHELLAC MANİKÜR Tırnak şekillendirme, el banyosu, tırnaketi alımı (ittirmeli/pensle), arzu ettiğiniz renk Shellac kalıcı oje ve nemlendirme. Ojeniz, 2 hafta boyunca ilk günkü parlaklığında kalsın. 
60 dak./ 175 TL
 EL TAZELEME Tırnak şekillendirme, tırnak eti bakım, basecoat* (ojealtı), oje*, hızlı kurutucu topcoat* (ojeüstü), nemlendirme (Bu serviste pens açmıyoruz.) 
15 dak./ 37 TL
 EL OJE Basecoat* (ojealtı), oje*, hızlı kurutucu topcoat* (ojeüstü), nemlendirme
10 dak./  22 TL
SHELLAC KALICI EL OJE  Tırnak şekillendirme, arzu ettiğiniz renk Shellac kalıcı oje, nemlendirme 
30 dak./  115 TL
MİNİK MATMAZEL MANİKÜR 12 yaş ve altı kız çocukları için tırnak kesim/törpü, el peeling, çocuk ojesi, 2 adet fimo clay nail art, nemlendirme (Tırnak etlerini asla alınmaz.) 
15 dak/ 40 TL 

ELLERİNİZ İÇİN İLAVE BAKIMLAR

MİSK EL PEELING
 Doğal , özel reçeteli ovmalarımız ölü hücrelerden arındırır, nem verir, besler. Lavanta, bambu, gardenya seçenekleriyle...
15 TL/el

EL İÇİN ÇİKOLATA BOHÇASI Beyaz çikolata peeling ile arındırma ve minik kesede eritilmiş sıcak beyaz çikolata ile yoğun nem. Bilhassa kışın kuruyan eller için. (Ekim-Mart ayları arasında servis edilir.)
23 TL/el 

SAUNADA EL MASKESİ Tatlı badem, E vitamini ve jojoba yağı içeren,elleri ışıldatan, besleyen maske. Derinlenmesine etki için el saunasıyla sunulur.
32 TL/el

KERATİN TIRNAK TERAPİ Bitkisel keratin ve argan yağı ile tırnakları güçlendiren, kırılma ve soyulmaları engelleyen eldiven bakım. Manikür yada el tazeleme öncesi tavsiye edilir. 
23 TL/el

EL TIRNAK BEYAZLATMA Sararmış tırnakları 2-3 tona kadar açar.
19 TL

EL&KOL MASAJI 20 dakika el ve kollarınıza uygulanan rahatlatıcı masaj 
33 TL

* Kullanılan basecoat (ojealtı), oje ve topcoat (ojeüstü) yabancı menşeili olup, 3 kansirojen madde (Formaldehit, Toluen, DBP) içermemektedir.