VÜCUT BAKIMLARIARINDIRICI VÜCUT BAKIMI En saf aktif madde ve bitki bileşimleriyle cildinizi yenileyecek ve kadifemsi bir yumuşaklık kazandıracak.  Acıbadem çekirdeği, zencefil ve portakal kabuğu içeren arındırıcı vücut peelingi ardından alınan duş ve sonrasında vücut sütüyle mini masaj. Alışagelmiş cilt bakımlarının tersine özel ritüelleri ile sizi bambaşka bir yolculuğa çıkaracak.
45 dk.  260 TL

BEYAZ ÇİKOLATA VÜCUT BAKIM  Çikolatanın yoğun nemlendirme özelliğinden yararlanılan bu bakımda, beyaz çikolata peeling ile vücut ölü hücrelerden arındırılır. Alınacak ılık duşun ardından, çikolata mühürü eritilerek tüm vücuda masajla uygulanır.
45 dk. 305 TL

YEŞİL ÇAY ANTİ-AGING VÜCUT BAKIM
Yeşil çayın antioksidan özelliğinden faydalanılarak oluşturulan bu bakımla cilt yaşlanması engellenir. Çay özü içeren peeling ile vücut ölü hücrelerden arındırılır. Ardından yoğun antioksidan içeren vücut maskesi ile cilt sıkılaşır. Alınacak ılık duşun ardından yoğun nemlendirici süt ile tüm vücuda masaj uygulanır.
105 dak. 350 TL.
 
YOSUN BACAK BAKIM Vücudu şekillendirici, sıkılaştırıcı, tonlayıcı, canlandırıcı detox bakım. Okyanus yosunu ile vücutta biriken toksinleri atar. G5 masajı ile birlikte kullanıldığında selülitlerin azaltılmasında etkilidir.
45 dak. Bacak 333 TL.
60 dak. Bacak-Üst kol 435 TL.

G5 SELÜLİT MASAJ KÜRÜ Kan dolaşımı hızlandıran, kalça, basen, üst bacak, bacakiçi ve göbekteki selülitler üzerinde çalışılan G5 aleti ve el masajının uygulandığı kür program.
10 seans 2175 TL.